O nas

PPHU Sati to nowoczesny zakład kamieniarski z bogata ofertą wyrobów kamieniarskich. Poprzez połączenie fachowej kadry i wysoko zaawansowanej technologii jestesmy w stanie realizować ciekawe projekty z naciskiem na solidność terminowość i przystępne ceny. Oferujemy pełen asortyment produktów z granitu marmuru i konglomeratu.

Dewizą firmy jest zadowolony klient. 

Atrakcyjne ceny w dobrej jakości produktów jestesmy w stanie uzyskać poprzez połączenie bezpośredniego importu surowca oraz wysko specjalistycznych nowoczesnych maszyn  CNC oraz wyspecjalizowanej kadry poczawszy od działu sprzedaży przez dział produkcji a na dziale montazowym kończąc.

Posiadamy dwa oddziały na terenie województwa opolskiego.

Obsługujemy zamówienia z całej Polski ale także realizujemy projekty w Niemczech Norwegii, Czechach i Słowacji.

Do wszystkich naszych produktów oferujemy także dostawę jak i montaż. Swiadczymy również usługi fachowego pomiaru.

Zapraszamy do współpracy

O naszym podejściu do klienta i realizacji świadczą liczne wyróznienia i certyfikaty jak i rekomendacje naszych klientów. Posiadamy certyfikat rzetelna firma, rzetelny przedsiębiorca oraz liczne rekomendacje naszych klientów.

Jak wszyscy jestesmy ludzmi i tez zdarzają nam sie błędy ale nigdy nie zostawiamy spraw trudnych bez prawidłowego załatwienia.

PPHU Sati Team

Chcesz przejść do cennika kliknij poniżej

CENNIKI

PPHU SATI NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

1) Konkurencyjne ceny, fachowa profesjonalna obsługa, wysoka jakość obróbki oraz bezpośredni import i wysoko zaawansowany park maszynowy do obróbki kamienia pozwala nam na oferowanie wysokiej jakości produktów bo bardzo konkurencyjnych cenach. U nas kazdy klient ma możliwość obejrzenia towaru przed jego zakupem. W naszej ofercie posiadamy surowiec na produkcję w klasie premium. Na zapytania odpowiadamy zazwyczaj do 24 godzin. Kamień to surowiec naturalny który ma służyć na długie lata i dlatego porównując oferty należy brac pod uwagę cenę za daną klasę jakości surowca i daną jakość obróbki. Porównywanie samych cen nie daje obiektywnego obrazu.

2) W przypadku nagrobków, pomników, piwniczek proponujemy dwa rozwiązania:

-na placu ekspozycyjnym mamy zawsze około 300 gotowych nagrobków do wyboru. Interesuje Cię jakiś konkretny nagrobek i chciałbyś więcej zdjęć i informacji napisz lub zadzwoń. Oferujemy  również wykonanie napisów oraz montaż. 

-wykonujemy również nagrobki na indywidualne zamówienie klienta.Służymy fachowym doradztwem oraz profesjonalnym wykoaniem w konkurencyjnych cenach.Interesuje Cię jakiś pomnik z naszej galerii zadzwoń lub napisz do nas. Jesli interesuje Cię indywidualny projekt  to przyslij nam zdjęcie lub rysunek danego pomnika oraz kolor  granitu z jakiego ma byc wykonany -szybko sporządzimy wycenę i przeslemy na maila.

3) Parapety -wykonujemy z granitu i konglomeratu pod konkretne zamówienia klientów. Na stanie magazynowym posiadamy większość kamieni i klient może przed zakupem obejrzeć surowiec u nas w zakładzie. 

4) Blaty kuchenne i łazienkowe - wykonujemy na najnowszym centrum CNC a pomiaru dokonujemy najnowszym urządzeniem laserowym  Leica .

5) Płytki granitowe ścienne i podłogowe, polerowane i płomieniowane

W ofercie posiadamy wiekszość najpopularniejszych płytek z granitu i marmuru w bardzo konkurencyjnych cenach w klasie Premium i w gorszych klasach. Duże stany magazynowe pozwalają nam na bardzo szybkie realizowanie dostaw.

6) Schody granitowe - Wykonujemy z większości najpopularniejszych granitów. Oferujemy również fachowy montaz i doradztwo a także pomiar najnowocześniejszymi urządzeniami laserowymi. 

7) Wykonujemy okładziny kominkowe, granitowe pod konkretne wymiary.

8) Jako bezpośredni importer kamienia oferujemy również dla zakładów kamieniarskich slaby które przed zakupem można u nas obejrzeć na placu

9) Jesteśmy autoryzowanym przdstawicielem producenta klejów sopro oraz producenta profesjonalnych narzędzi flex a także bezpośrednim importerem narzędzi do kamieniarstwa z Azji.

10) Przerabiamy dogłebnie surowiec i z resztek produkcyjnych wykonujemy puzle granitowe, grys granitowy oraz miał granitowy. Są one wykorzystywane w dekoracjach ogrodowych a także do wykładania wokół nagrobków pomników i grobowiców.

11) Naturalne łupki kamienne  dostępne w naszej ofercie wykonane są z kamienia naturalnego i klejone specjalnymi żywicami odpornymi na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Łupek elewacyjny często jest także stosowany we wnętrzach pomieszczeń nadając im niepowtarzalny unikalny charakter.

12) Do zakupionych u nas produktów oferujemy również usługi transportu i fachowy montaż. Mamy kilka grup montażowych świadczących usługi zarówno w Polsce jak i za granicą. Słuzymy również fachowym doradztwem.

Zakład Kamieniarski PPHU SATI

IMPORT PRODUKCJA SPRZEDAŻ MONTAŻ

NAGROBKI PARAPETY PŁYTKI SCHODY BLATY KOMINKI

45-960 OPOLE (WRZOSKI)

ul. Wrocławska 258

 woj. opolskie

kom.(+48) 880 370 130
kom.(+48) 784 518 593
kom.(+48) 692 280 435
tel. (+48) 77 546 22 78
fax. (+48) 77 546 21 86
 biuro@pphu-sati.com

 

Oddział
Obwodnica Północna Opola
EKSPOZYCJA NAGROBKÓW
PARAPETY PŁYTKI SCHODY BLATY KOMINKI 
45-920 OPOLE (KRZANOWICE)
ul. Jesiennych Lisci 6 i 8
woj. opolskie

kom.(+48) 666 523 384
tel. (+48) 77 546 21 84
fax. (+48) 77 546 21 86
biuro@pphu-sati.com

CERTYFIKATY I WYRÓZNIENIA

zakład kamieniarski pphu sati granit marmur konglomerat pphu sati

LICZNIK ODWIEDZIN